Bezpieczeństwo i komfort

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Stosujemy najwyższe standardy w celu zapewnienia sterylnych warunków przeprowadzania zabiegów. Zespół składający się z lekarza stomatologa i asystentki stomatologicznej dba o Państwa bezpieczeństwo w trakcie wizyty. W DentoCentrum wdrożyliśmy szereg procedur zapewniających odpowiednie warunki dla przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. 
Standardem u nas jest „praca na cztery ręce” z Pacjentem leżącym, co zdecydowanie zwiększa komfort  i bezpieczeństwo wizyt. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, a w razie wskazań zapewniamy leczenie w sedoanalgezji z udziałem zespołu anestezjologicznego.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie opieki stomatologicznej najwyższej jakości, dbając o poczucie komfortu naszych Pacjentów i eliminując stres towarzyszący wizycie u lekarza. Jednak profesjonalna opieka to nie tylko najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. W DentoCentrum zapewniamy serdeczną opiekę od pierwszego spotkania. Zadbamy o Państwa komfort przed wizytą, zaopiekujemy się Państwem również po przeprowadzonym zabiegu.  A po zakończonym leczeniu zadbamy o regularne wizyty kontrolne i będziemy Państwa wspierać w utrzymaniu zdrowego i pięknego uśmiechu.

Zapraszamy do zapoznania się z udogodnieniami dla Pacjentów DentoCentrum oraz gwarancją bezpiecznego leczenia.