Innowacyjna stomatologia

Ciekawe wpisy

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Decydując się na leczenie w DentoCentrum masz świadomość, że zaczynasz nowy etap dbania o zdrowie jamy ustnej.  Największą satysfakcję sprawi Ci nie tylko osiągnięcie zaplanowanego efektu leczniczego i estetycznego, ale utrzymanie osiągniętego rezultatu. Wspólnie zadbamy o regularną kontrolę, pomożemy osiągnąć wprawę w utrzymaniu idealnej higieny jamy ustnej i będziemy monitorować Twoje postępy. 

 

Projektowanie uśmiechu – nowa era stomatologii

W DentoCentrum zajmujemy się kreowaniem i tworzeniem nowego uśmiechu naszych Pacjentów.  Nie tylko leczymy. U nas zyskasz piękny, atrakcyjny uśmiech, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.  Zajmujemy się odbudową pełnych łuków zębowych, poprawiamy stan zdrowia jamy ustnej i sprawiamy, że nasi Pacjenci zaczynają się uśmiechać. 

Endodoncja mikroskopowa – precyzyjne leczenie kanałowe pod mikroskopem

Jeśli masz niemiłe doświadczenia z przeszłości, dotyczące leczenia kanałowego zębów, zapewniamy Cię, że u nas zmienisz swoje wyobrażenie o leczeniu kanałowym. Zabieg w znieczuleniu, terapia trwająca jedną wizytę, dokładne i precyzyjnie wykonane leczenie – masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Od tej chwili możesz zapomnieć o leczeniu ciągnącym się w nieskończoność i niepewności połączonej ze strachem. W DentoCentrum zapewniamy opiekę specjalisty endodonty, stosujemy najwyższej jakości sprzęt i urządzenia oraz doskonałe materiały do termicznego wypełnienia kanałów korzeniowych. Pracujemy zawsze z mikroskopem zabiegowym.     

Implantologia poparta badaniami naukowymi

W DentoCentrum pracujemy najlepszymi, sprawdzonymi systemami implantologicznymi. Nie stosujemy tanich, niepewnych rozwiązań. Mamy świadomość, że leczenie implantologiczne to nie jest chwilowe rozwiązanie, a podstawa kompleksowego leczenia braków zębowych. Raz przeprowadzone leczenie implantologiczne dożywotnio wpływa na warunki w jamie ustnej. Dlatego przykładamy ogromną wagę do dokładnej diagnostyki, odpowiedniego planu leczenia i najwyższej jakości terapii. Proponujemy implanty z segmentu Premium. Oferujemy szwajcarskie implanty Straumann z dożywotnią gwarancją producenta na wszczep. Wśród nich implanty SLActive  z innowacyjną, chemicznie aktywną i hydrofilną  powierzchnią, skracającą czas wgajania się implantu z 12 do 3-4 tygodni. 

Atraumatyczne leczenie chirurgiczne

W DentoCentrum zabiegi chirurgiczne wykonujemy z delikatnością. Preferujemy atraumatyczne, oszczędzające tkanki zabiegi. Używamy robota chirurgicznego Piezosurgery do zabiegów wymagających cięcia tkanek kostnych. Stosujemy delikatne, niedrażniące nici do szycia

Estetyczne, naturalnie wyglądające licówki, korony, protezy

Specjalizujemy się w leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym. Laboratorium techniki dentystycznej, z którym stale współpracujemy, stosuje nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały do wykonywania estetycznych koron, licówek i protez. Dzięki temu uzyskujemy idealne odwzorowanie naturalnego, atrakcyjnego wyglądu zębów w pracach protetycznych. 

Bezpieczne wybielanie zębów

Wystarczy tylko jedna wizyta, by bezpiecznie rozjaśnić zęby o kilka odcieni. Stosujemy wysokiej jakości, sprawdzony żel do wybielania Beyond. Proponujemy wybielanie zębów lampą w gabinecie. Oferujemy również łagodne środki do wybielania w warunkach domowych.

Ciekawe wpisy

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Formularz kontaktowy