Komfort

Bezpieczeństwo i komfort

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Troszczymy się o Państwa komfort i wygodę.

Serdeczne i partnerskie relacje z Pacjentami są naszą wizytówką. Nasi lekarze dbają o Państwa dobre samopoczucie w trakcie wizyty, minimalizując stres związany z leczeniem.

Zapraszamy do naszej komfortowej recepcji, gdzie popijając aromatyczną kawę, surfując po internecie i przeglądając świeżą prasę, można spędzić czas przed wizytą oraz po zabiegu. Nasz personel służy pomocą Pacjentom oraz oczekującym osobom towarzyszącym. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych Pacjentów. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które są wręczane na zakończenie każdej wizyty. A dzieciom towarzyszącym rodzicom w trakcie wizyty, zapewniamy profesjonalną opiekę oraz zabawy edukacyjne, które umilą i skrócą czas oczekiwania.

Klimatyzacja i wentylacja

Nasza Klinika została wyposażona w system wentylacji mechanicznej, zapewniającej odpowiednią wymianę powietrza. Dlatego oprócz zapachu świeżości i prawdziwej kawy, nie poczujecie  u nas Państwo charakterystycznej woni gabinetu dentystycznego. Nowoczesne klimatyzatory w recepcji i gabinetach zabiegowych zapewniają przyjemne uczucie chłodu w upalne dni, a w zimowe wieczory w razie potrzeby  są dodatkowym źródłem ciepła.

Udogodnienia dla Pacjentów niepełnosprawnych

Nasza Klinika dostosowana jest dla Pacjentów niepełnosprawnych. Łazienkę wyposażono w odpowiednie uchwyty oraz ceramikę dedykowaną dla osób niepełnosprawnych.  W recepcji oraz gabinetach zabiegowych zapewniamy odpowiednią ilość miejsca, umożliwiającą swobodne poruszanie się osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna. W razie pytań prosimy o kontakt.
Znajdujemy się na I piętrze budynku, osoby niepełnosprawne prosimy o skorzystanie z windy. W razie potrzeby nasz personel pomoże w dotarciu do lokalu.

Oczekiwanie na wizytę

Szanujemy czas naszych Pacjentów. Terminy wizyt ustalamy w porozumieniu z Państwem, uwzględniając Państwa kalendarz zajęć i obowiązków. Informujemy o przewidywanym czasie trwania zabiegu, a czas oczekiwania na wejście do gabinetu ograniczamy do minimum.

Zestaw do higieny jamy ustnej

W recepcji, bezpłatnie, można odebrać zestaw akcesoriów do higieny jamy ustnej. Teraz możecie Państwo odświeżyć swój oddech bezpośrednio przed wizytą u lekarza.

Leczymy bezboleśnie

Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne.  Stosujemy znieczulenie miejscowe oraz leczenie w sedoanalgezji, której zastosowanie pozwala Pacjentowi uzyskać stan ogólnego rozluźnienia i uspokojenia. W razie wskazań, po wizycie, przepisujemy odpowiednie środki przeciwbólowe, do stosowania w warunkach domowych.

Wygodne fotele

Dbając o Państwa komfort, wyposażyliśmy Dentocentrum w wygodne fotele dentystyczne, pozwalające na zrelaksowanie się w trakcie leczenia. Miękka tapicerka, wyprofilowane oparcie, wygodny zagłówek powodują, że nawet podczas długiego zabiegu można czuć się komfortowo.  Dodatkowo oferujemy ciepły pled, którym można przykryć się w trakcie zabiegu.

RTG przy fotelu

Zawsze w trakcie leczenia kanałowego i zabiegów implantacji zachodzi konieczność wykonania śródzabiegowych zdjęć rentgenowskich. Czasami taka potrzeba pojawia się również w trakcie innych zabiegów. Teraz już nie ma konieczności wychodzenia z gabinetu, w celu wykonania zdjęcia  rtg zęba. W Dentocentrum nie trzeba nawet wstawać z fotela. Jako jedni z nielicznych zainstalowaliśmy aparat rtg w każdym gabinecie zabiegowym.  Dzięki temu, zdjęcie wykonywane jest u Pacjenta  siedzącego na fotelu zabiegowym. Tę wygodę doceni każdy z Państwa, kto wcześniej spotkał się z koniecznością przemieszczania się w celu wykonania zdjęcia rtg śródzabiegowego.

Wygodna poczekalnia dla dzieci

Najmłodszym naszym Pacjentom, oczekującym na wizytę, oddajemy do dyspozycji kącik z akcesoriami do malowania, książeczkami i zabawkami edukacyjnymi. Dzieciom towarzyszącym osobom umówionym na wizytę zapewniamy opiekę naszego personelu. W takiej sytuacji prosimy opiekuna dziecka o wypełnienie stosownego oświadczenia.

Bezpieczeństwo i komfort

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Formularz kontaktowy