Nowoczesne gabinety stomatologiczne w Krakowie -
z myślą o potrzebach Klientów

Stworzyliśmy DentoCentrum z myślą o Państwa potrzebach. Naszym celem jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Dlatego pracujemy z zastosowaniem sprzętu najnowszej generacji, używamy materiałów najlepszej jakości. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyposażone, komfortowe gabinety stomatologiczne, zabiegowe i pracownię rentgenowską
Naszą Klinikę i nowoczesne gabinety stomatologiczne wyposażyliśmy w nowoczesne, wygodne fotele zabiegowe. Stosujemy najlepszą aparaturę diagnostyczną. Wykonujemy zdjęcia RTG pantomograficzne, cefalometryczne i punktowe w technice cyfrowej. Używamy wysokiej klasy urządzeń do zabiegów implantologicznych, chirurgicznych i periodontologicznych.

Leczenie kanałowe zębów przeprowadzamy zawsze z pomocą mikroskopu oraz systemu nowoczesnej endodoncji. Korzystamy z systemu precyzyjnej artykulacji podczas planowania i wykonywania leczenia protetycznego. Leczenie ortodontyczne planujemy korzystając z komputerowych programów do analiz.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i środków do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Współpracujemy z renomowanym laboratorium techniki dentystycznej. Dzięki temu zapewniamy doskonałą jakość i najwyższy poziom estetyczny wykonywanych prac.

Używamy bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Leczymy stosując sprawdzone, wysokiej jakości, estetyczne materiały do wypełnień zębów. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów do leczenia ortodontycznego. Stosujemy biozgodne materiały protetyczne i najwyższej jakości implanty klasy Premium.