Witamy w klinice stomatologicznej DentoCentrum!

U nas zmienicie Państwo swoje wyobrażenie o leczeniu stomatologicznym, na lepsze.

W naszej klinice przyjmują wyłącznie wykwalifikowani dentyści, stomatolodzy. Zapewniamy bezstresowe leczenie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Oferujemy Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Kładziemy największy nacisk na wysoką jakość, zarówno w zakresie merytoryki leczenia, jak i obsługi Pacjenta.
Świadczone przez nas w naszym gabinecie stomatologicznym w Krakowie usługi w zakresie stomatologii obejmują:
Świadczone przez nas w Krakowie usługi w zakresie stomatologii obejmują:
Endodoncję mikroskopową, Implantologię, Protetykę, Stomatologię estetyczną, Periodontologię, Ortodoncję, Chirurgię stomatologiczną, Stomatologię dziecięcą, Profilaktykę i higienę.
Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, którym możecie Państwo zaufać. Kwalifikacje personelu potwierdzają odbyte szkolenia i kursy u najlepszych, światowej sławy klinicystów.  Dyplomy i certyfikaty lekarzy DentoCentrum  można obejrzeć w naszej galerii.Kierownikiem merytorycznym Kliniki jest doktor Piotr Łopuch
, specjalista protetyki stomatologicznej, posiadający 14-letnie doświadczenie w kompleksowym leczeniu stomatologicznym. Kieruje zespołem lekarzy DentoCentrum, uczestnicząc w planowaniu leczenia i nadzorując realizację indywidualnego harmonogramu opieki stomatologicznej każdego Pacjenta.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe gabinety zabiegowe i pracownię rtg, wyposażone w nowoczesną aparaturę diagnostyczną i zabiegową. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem w zakresie wszystkich specjalności stomatologicznych. Leczymy bezboleśnie, w atmosferze spokoju i odprężenia. Na leczenie udzielamy gwarancji.

Nasza lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z każdej części Krakowa oraz okolic. Przy budynku znajdują się bezpłatne parkingi, a w odległości 200m zlokalizowany jest parking strzeżony. Znajdujemy się w miejscu doskonale skomunikowanym pod względem transportu publicznego.
Pacjentów spoza Krakowa zachęcamy do połączenia pobytu w DentoCentrum ze zwiedzaniem historycznego miasta, bogatego w atrakcje turystyczne i wydarzenia kulturalne.

Czas dojazdu do nas z Dworca Głównego w Krakowie wynosi 8 minut, a z lotniska w Krakowie
Balicach – 16 minut.   
Jeśli szukają Państwo w Krakowie dobrego i profesjonalnego stomatologa lub dentysty
zapraszamy do współpracy!

Dentocentrum – Klinika stomatologiczna w Krakowie na najwyższym poziomie.