Poszukujesz specjalisty, który zajmie się odtworzeniem brakujących lub uszkodzonych zębów oraz poprawi wygląd Twojego uśmiechu? Przyjdź do DentoCentrum w Krakowie. Zapewniamy opiekę lekarza specjalisty protetyki stomatologicznej.

Protetyka stomatologiczna - nasza oferta w Krakowie

Oferujemy pełny zakres leczenia protetycznego obejmującego uzupełnienia stałe, ruchome oraz prace kombinowane. Zajmujemy się odtworzeniem prawidłowych warunków zgryzowych oraz pełną rehabilitacją protetyczną. Naszą specjalnością są wysokoestetyczne licówki oraz korony całoceramiczne. Dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami techniki dentystycznej zapewniamy najwyższą jakość materiałów, precyzję wykonanych prac oraz idealny efekt estetyczny.

Wskazania do leczenia

Utrata nawet niewielkiego fragmentu zęba na trwałe zmienia warunki zgryzowe w jamie ustnej. Już wystąpienie braku jednego zęba prowadzi do przesunięć/przechyleń pozostałych zębów. Pojawia się efekt domina. Uszkodzeniom ulegają kolejne zęby, w wyniku występujących przeciążeń i nieosiowych obciążeń zgryzowych. Dlatego ważne jest natychmiastowe uzupełnienie każdego uszkodzenia lub braku zęba.

Możliwości leczenia

W zależności od wskazań stosuje się uzupełnienia stałe (korony,mosty, licówki porcelanowe, wkłady i nakłady typu inlay/onlay), ruchome (protezy szkieletowe, akrylowe) oraz prace kombinowane (np. protezy na zasuwach, teleskopach). Zawsze proponujemy rozwiązania odpowiednie do zaistniałych warunków w jamie ustnej, z uwzględnieniem potrzeb estetycznych naszych Pacjentów.

Leczenie protetyczne czy implantoprotetyczne?

Naszym zadaniem jest zaproponowanie najlepszych rozwiązań. Z każdym Pacjentem omawiamy potrzeby lecznicze oraz możliwości terapeutyczne. Opieramy się na dokładnych i precyzyjnych badaniach diagnostycznych. Na tej podstawie ustalamy z Pacjentem optymalny plan leczenia. W wielu przypadkach możliwe jest uzupełnienie braków zębowych przy pomocy uzupełnień protetycznych, sprawdzają się też implanty zębów. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z ofertą leczenia implantologicznego w DentoCentrum (link)

Estetyka uzupełnień protetycznych Kraków

Celem leczenia protetycznego w Krakowie jest przywrócenie prawidłowej funkcji żucia, mówienia oraz pięknego wyglądu uśmiechu. W naszej placówce zapewniamy najwyższą estetykę wykonanych prac protetycznych. Polecamy uzupełnienia całoceramiczne, bez podbudowy metalowej. Dzięki temu osiągamy naturalny wygląd koron oraz odtwarzamy piękny uśmiech.

Potrzebujesz uzupełnić brakujacy fragment korony lub cały ząb?
Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy