Stosujemy najnowocześniejsze technologie i używamy najbardziej renomowanych marek

Na świecie dostępnych jest kilkaset systemów implantologicznych zapewniających odbudowę utraconych zębów. Spośród nich tylko kilka znajduje się w klasie PREMIUM. To implanty produkowane przez firmy wykorzystujące najnowsze osiągnięcia fizyki i biofizyki. Opracowane przez wybitnych specjalistów, niezwykle precyzyjne, najlepiej przebadane implanty na świecie. Gwarantują uzyskanie zamierzonych efektów leczniczych.


Implanty klasy PREMIUM cechuje niemal 100% odsetek przetrwania. To, jak mocno kość połączy się z implantem zależy od jego powierzchni. Musi być aktywna biologicznie, a swoją strukturą przypominać naturalną kość. Jednocześnie materiał, z którego wykonane są wszczepy, musi być obojętny tkankowo, by organizm nie odrzucił implantów. Implanty różnych producentów różnią się nie tylko kształtem i wielkością, ale przede wszystkim swoim składem i strukturą powierzchni.

W krakowskim DentoCentrum troszczymy się o zdrowie naszych Pacjentów. Dlatego oferujemy Państwu leczenie, podczas którego wykorzystujemy najwyższej jakości implanty zębów klasy PREMIUM z dożywotnią gwarancją. Oferujemy je w rewelacyjnej cenie - implanty Straumann od 3000 PLN.

Implanty klasy premium

W swojej ofercie posiadamy również doskonałe implanty klasy OPTIMUM, z opatentowanymi, unikalnymi rozwiązaniami. Zapewniają satysfakcję z osiągniętego efektu funkcjonalnego i estetycznego. Ich bezpieczeństwo i skuteczność zostały udokumentowane w licznych badaniach naukowych.  Już ponad 10 lat cieszą się uznaniem europejskich implantologów. Przedstawiają idealny stosunek jakości do ceny.  

Umów się na konsultację 

Formularz kontaktowy