Pierwsza wizyta

Ciekawe wpisy

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Jak się umówić?

Wybierz dla siebie wygodny sposób kontaktu:

WYWIAD LEKARSKI

Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładny i rzetelnie przeprowadzony wywiad lekarski. Poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, którą następnie wspólnie omówimy. Informacje, które nam przekażesz, mają wpływ na tworzony indywidualny plan leczenia oraz pozwolą nam odpowiednio przygotować Cię do zaplanowanych zabiegów.

Ankietę możesz wypełnić w trakcie pierwszego spotkania, wtedy poprosimy Cię o przyjście 15 minut przed ustalonym terminem wizyty, w celu zapoznania się z formularzem.

Możesz też wypełnić ankietę przed przyjściem do nas, w tym celu prosimy o pobranie pliku znajdującego się poniżej. Formularz możesz przynieść ze sobą albo wysłać mailem na adres recepcja@dentocentrum.pl.

Jeśli pojawią się wątpliwości związane z odpowiedzią na zawarte w Wywiadzie Chorobowym pytania, omówimy je wszystkie w trakcie naszego pierwszego spotkania. 


Do pobrania

BADANIA LEKARSKIE

W trakcie pierwszej wizyty zostanie przeprowadzone badanie kliniczne oraz wykonane zdjęcia radiologiczne konieczne do postawienia dokładnej diagnozy. W razie potrzeby  pobierzemy wyciski w celu wykonania modeli diagnostycznych uzębienia, które będą integralną częścią dokumentacji medycznej. Uzupełnieniem mogą być również zdjęcia cyfrowe uzębienia wykonane kamerą wewnątrzustną lub aparatem cyfrowym.

Wszystkie czynności diagnostyczne są bezbolesne i bezpieczne dla Pacjenta. Naszym celem jest postawienie pełnej diagnozy i przygotowanie odpowiedniego, indywidualnego planu leczenia. Dlatego dopełnieniem pierwszej wizyty może być konsultacja innego specjalisty DentoCentrum.

PARTNERSKA ROZMOWA

W DentoCentrum jesteś Partnerem, z którym otwarcie omawiamy potrzeby i możliwości leczenia. W trakcie serdecznej rozmowy poprosimy Cię o przekazanie Twoich oczekiwań i wyobrażeń o zdrowym i pięknym uśmiechu.  W trakcie tworzenia planu leczenia uwzględnimy Twoje uwagi. My nie dopuszczamy do niedomówień, na każdym etapie leczenia możesz o wszystko pytać swojego lekarza stomatologa.

PRZEDSTAWIENIE PLANU LECZENIA

Na podstawie uzyskanych informacji i ocenie wyników badań diagnostycznych przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan opieki stomatologicznej. W trakcie pierwszej wizyty w DentoCentrum otrzymasz wstępny plan leczenia, a w przypadku konieczności leczenia wielospecjalistycznego i przygotowania szczegółowego harmonogramu zabiegów dokładny plan otrzymasz na kolejnej wizycie.

Czas pomiędzy wizytami wykorzystamy na omówienie w gronie specjalistów DentoCentrum wyników Twoich badań diagnostycznych i przygotowanie rozwiązań najbardziej odpowiednich dla Ciebie.  Podamy również wariant alternatywny w ramach prawidłowego postępowania leczniczego.  Przedstawimy rzetelny kosztorys, a koszty poszczególnych zabiegów nie ulegną zmianie w trakcie jego obowiązywania.

ROZPOCZĘCIE LECZENIA

W zależności od wskazań leczenie można rozpocząć już podczas pierwszej wizyty.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym lub w sedoanalgezji z udziałem zespołu anestezjologicznego. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Po zakończonym leczeniu przypominamy o wizytach kontrolnych i zapraszamy na zabiegi higienizacyjne.

Pacjentom, którzy realizują ustalony plan leczenia zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na wykonane prace, a na Implanty Klasy Premium udzielana jest gwarancja dożywotnia.

Ciekawe wpisy

Godziny otwarcia

Pon – Czw:          9:00-20:00

Piątek:                 9:00-15:00

Sob – Ndz:           Zamknięte

Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Formularz kontaktowy